«Віримо! Допомагаємо! Перемагаємо!» – під таким гаслом цієї п’ятниці, 3 березня, у міському будинку культури відбувся концерт на підтримку ЗСУ.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Знову ми зібрались у цьому залі і безмежно вдячні нашим ЗСУ, за можливість збиратись не в укриттях, за можливість жити, творити, працювати заради перемоги. Наша ціль, наше єдине завдання – робити все можливе, щоб максимально допомогти тим, хто ризикує своїм життям, захищаючи нас з вами, захищаючи Україну», – наголосила ведуча заходу Оксана Кириченко.

Вже традиційно захід розпочався з виконання Державного Гімну України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять про українців, загиблих у за соборність та волю України.

«9 років триває війна За цей час Канівська громада втратила 19 своїх Героїв. А це – ненароджені діти, це діти, які будуть рости не знаючи татуся. Це внуки, які народяться і будуть бачити дідуся лише на фото. Це чорні вдовині ночі і дні. Це океан сліз, страждання і болю. Пам’ятаймо про це», – звернулася  до глядачів Оксана Кириченко.

Потому розпочалася оновлена концертна програма, яку підготували артисти міського будинку культури разом зі студентами Канівського фахового коледжу культури та мистецтва. У репертуарі виконавців — не лише відомі українські пісні патріотичного спрямування та танцювальні композиції, а й популярні іноземні хіти. Пісенні композиції цього вечора дарували Євген Литвин, Роман Лозовий, Марина Кузьмак, Людмила Салтикова,  Альона Смілянська, Ярослава та Каріна Котляр, Марія Ковтун, а також ансамблі «Лілея» та народний вокально-інструментальний гурт «Перлина».

Линули знайомі куплети з пісень – «Стефанія», «Слава нашим ЗСУ», «Цей сон», «Ластівки»,  «Всипте, хлопці, москалям», «Ти щаслива будеш» та багато інших. Додавали драйву танцювальні виступи ансамблю сучасного танцю «Скай» студентів Канівського фахового коледжу культури та мистецтв. Між пісенними виступами Оксана Кириченко зачаровувала глядачів чуттєвими віршами. Артисти завершили концертну програму спільним виконанням попурі з міксу 9-ти українських пісень.

Емоції в залі переповнювали кожного – глядачі різного віку отримали позитивні враження та підтримували виконавців гучними оплесками. Та найголовніше – під час благодійного заходу вдалося зібрати 12 810  гривень, які організатори передадуть волонтерам ГО «Разом» на придбання приладу нічного бачення для Андрія Біліловця та його побратимів, які нині боронять Україну.

Додамо, загалом впродовж року завдяки заходам,  які відбувалися за участі чи організації Канівського міського відділу культури вдалося зібрали більше 300 тисяч гривень для підтримки захисників.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівському волонтерському центру виповнилося 8 років (фото).

Фото – Софія Фрунт