Під час останнього засідання виконавчого комітету затвердили порядок надання та механізм розрахунку компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на автобусних маршрутах на 2021 рік.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника управління соціального захисту населення Анатолія Пилипенка.

За словами Анатолія Пилипенка в порівнянні з минулим роком механізм розрахунків за пільговий проїзд окремих категорій населення в місті не змінився. Однак, додалися на відшкодування два приміські маршрути, а саме – «Канів – Михайлівка», «Канів – Хмільна».

«Загальна сума відшкодування на сьогодні складає 240 тис.грн. в місяць (200 тис.грн. – міські і 40 тис.грн. – приміські маршрути)», - зауважив керівник управління соцзахисту.

Нагадаємо, право на безкоштовний проїзд на всіх автобусних маршрутах без обмежень відповідно до діючого законодавства мають такі категорії населення:

- Інваліди війни (всіх груп), учасники бойових дій, в т.ч. учасники АТО.

- Реабілітовані громадяни, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами.

- Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (1 та 2 категорії посвідчення серії А,Б).

- Інваліди І, ІІ груп, діти – інваліди та особи, які супроводжують інвалідів 1-ої групи або дітей-інвалідів (не більше однієї особи, яка супроводжує інваліда 1 групи або дитину – інваліда).

- Особи, звільнені з військової служби, які стали інвалідами під час проходження військової служби.

- Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування.

- Діти з багатодітних сімей.

- Діти до 6 років (без зайняття окремого місця для сидіння).

- Ветерани військової служби.

- Ветерани органів внутрішніх справ.

- Члени сімей військовослужбовців, які загинули, померли, пропали безвісти, або стали інвалідами при проходженні військової служби.

- Почесні громадяни міста Канева.

Безкоштовний проїзд пільговим рейсом надається:

-  Пенсіонерам за віком.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що КП «Авто-ріку» зобов’язали кожну годину попереджати канівських рибалок про заборону виходу на лід.