Жінка за грошову винагороду обіцяла чоловікам призовного віку вплинути на військово-лікарську комісію й сприяти в отримані довідки про непридатність до військової служби. Її затримали під час отримання неправомірної вигоди.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Лікарка пропонувала військовозобов’язаним особам за винагороду допомогти уникнути мобілізації. При цьому жінка запевняла, що має «зв’язки» серед медиків та членів військово-лікарської комісії й може вплинути на рішення щодо встановлення «фіктивного» діагнозу про хворобу та визнання особи не придатною до служби. Таку «послугу» медикиня оцінила у 150 000 гривень.

Слідчі та працівники міграційної поліції, спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань у Черкаській області, а також Департаментом військової контррозвідки, затримали зловмисницю на гарячому під час отримання 4000 доларів США неправомірної вигоди.

Фігурантці, за процесуального керівництва прокуратури, повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Жінці загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна. Триває слідство.

На зображенні може бути: 2 людини, лікарня та текст

На зображенні може бути: 4 людини та текст

На зображенні може бути: 1 особа, гроші, лікарня та текст

На зображенні може бути: 1 особа, усміхається, навчається, лікарня та текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за позовами прокуратури суд конфіскував  земельні ділянки у Степанецькій громаді, які перебували у власності громадян іноземних держав.