Досвідчений бізнесмен із Озерища Олег Куць розробив і подав проект стосовно розширення пасіки та реалізації продуктів бджільництва.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на «Дзвін».

Відповідну ініціативу автор проявив в рамках конкурсу «Село: кроки до розвитку».

«Я дотримуюся філософії: бери те, що тобі дає природа. Бджоли – це справжній дар, який здатний не лише урізноманітнювати наші страви смачним медом, а й підтримувати, зміцнювати здоров’я різноманітними продуктами бджільництва. До того, ж у цій галузі немає відходів. Усе, навіть рештки загиблих бджіл стають продуктом для підтримки здоров’я», -  говорить Олег Леонідович.

Розширивши свою пасіку і закупивши нове обладнання, Олег Куць планує зробити її джерелом стабільного доходу для своєї родини й осередком для подальшого розвитку бджільництва у селі.

«Конкурс проектів «Село: кроки до розвитку» – це насамперед важлива сходинка в поліпшенні економічної ситуації на селі, бо в його основі – створення нових робочих місць, що надто важливо для розвитку села сьогодні. Крім цього, проект передбачає формування в громадах осередку активних, ініціативних людей, здатних будувати власний бізнес. Ті, хто сьогодні подали заявки на наш конкурс, – не просто підприємці. Це архітектори майбутнього сільських громад. Такого майбутнього, де є робота, де розвинена інфраструктура, звідки не виїжджає молодь у пошуках заробітку, де громада сама формує свою стратегію розвитку», – відзначив директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олег Васецький.