Під час моніторингу державних закупівель Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури встановлено порушення вимог бюджетного законодавства та внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом розтрати державних коштів посадовцями однієї з сільських рад Канівського району (ч. 3  ст. 191 КК України).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прокуратури Черкаської області.

Перевірка показала, що наприкінці 2019 року відповідальними посадовими особами виконавчого комітету сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області укладено договір підряду, відповідно до умов якого підрядник зобов’язується надати послуги по поточному ремонту (заміна віконних блоків) в одному із комунальних закладів Канівського району. Загальна вартість робіт становить майже 200 тис. грн.

Також встановлено, що оплата за вказаним вище договором здійснена. Проте, у ході огляду місця події виявлено, що роботи не виконані, віконні блоки не замінені.

Слідство триває та перебуває на контролі керівництва Золотоніської місцевої прокуратури.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що НАБУ обшукало колишнє керівництво області у справі завищення вартості ремонту аеропорту.