Жителі дев'яти населених пунктів Канівського району стурбовані ситуацією, яка склалася із кадрами у сільських амбулаторіях.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На вчорашньому засіданні Канівської районної ради депутат Ігор Шиленко озвучив від імені мешканців дев’яти сіл Канівщини запит, який стосується посади лаборанта у сільській амбулаторії.

«У зв’язку із медичною реформою людей у ФАП повідомили, що посади будуть скорочені. Якщо людина прийде до сімейного лікаря і не будуть зроблені аналізи, то для чого тоді той сімейний лікар. Зокрема лаборант у селі Межиріч, де знаходиться амбулаторія, обслуговує 3 286 осіб, серед яких 463 діти. Відтак депутати просто зобов’язані відповідно відреагувати на звернення такої кількості жителів Канівщини», - зауважив Ігор Шиленко.

Відзначимо, що під зверненням, яке також було направлене депутатам облради Володимиру Братанічу та Олександру Коваленку, підписалося чимало мешканців із сіл Межиріч, Лука, Бабичі, Кононча, Хмільна та інші.

На підтвердження своєї думки Ігор Шиленко навів цитати Президента України Петра Порошенка із відкриття ФАПу в одному із сіл Київської області, зокрема про те, що у кожній сільській амбулаторії має бути все необхідне для того, щоб здійснити швидкий аналіз та діагностику.

«Я не знаю хто і як трактує медичну реформу, але ми керуємося тим, що сказав Гарант Конституції, і ми маємо прислухатися до жителів, які нас обирали», - підсумував Ігор Шиленко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жителі девяти сіл Канівщини уже майже півроку змушені виживати без аптеки.