На базі Ліплявського навчально-виховного комплексу провели фестиваль вареників, у якому взяли участь окрім учнів 5-11 класів, ще й представники ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Ліплявської громади у Facebook.

Для ознайомлення учнів з побутом нашого народу та традиційною українською кухнею 14 листопада в Ліплявському навчально-виховному комплексі пройшов фестиваль вареників, у якому прийняли участь учні 5-11 класів. Всі охочі могли поласувати варениками, долучитися до ярмаркування, а також взяти участь у майстер-класах з приготування вареників та виготовлення сувенірів.

На фестиваль завітали представники Ліплявської ОТГ, яких пригостили варениками з картоплею, гречкою, грибами, капустою, м'ясом, сиром, вишнями, черешнями, яблуками, смородиною, лохиною, узваром та медом. Окрім цього присутнім випала нагода зазирнули у майбутнє – скуштували вареники з «передбаченнями».

Дійство супроводжувалось цікавою програмою, ведучі якої розповідали цікаві факти з історії вареників, пояснили походження та символіку цієї страви. На святі лунали українські народні пісні, гуморески.

Світлина від Ліплявськи Громади.

Світлина від Ліплявськи Громади.

Світлина від Ліплявськи Громади.

Світлина від Ліплявськи Громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що особливі діти спільно із учасниками KanivFest візьмуть участь у незвичайній атракції.