Три години мешканці села Мошни, що на Черкащині, стримували рух трасою Канів-Чигирин-Кременчук із  вимогою відремонтувати ділянку дороги протяжністю 30 км, яка стала непроїзною.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на відеорепортаж «5 каналу».

«Це жах, там не можна жити, там не можна дітям ходити в школу, там збивають дітей на дорозі, бо їздять усі зигзагами. А все тому, що такі ями, що не можна проїхати прямо», – каже мешканка Мошнів Катерина Онопрієнко.

30 кілометрів шляху перетворилися на суцільні ями. Місцеві нарікають на вантажівки, які почали їхати цією ділянкою, відколи черкаську дамбу через Дніпро закрили на ремонт. Весь потік транспорту до Києва пішов через Канів та Мошни.

Загалом вимагати ремонту дороги вийшли півсотні мешканців Мошнів. До цього півроку просили у влади та служби автомобільних доріг, щоби трасу відновили. Втім, так і не дочекалися.

«Яма на ямі. Тільки відремонтуєш машину – у зворотньому напрямку вже не поїде, тому що б’ється на такій дорозі», – зазначає Валентина Дяченко.

«Вранці сплю, а піді мною ліжко гойдається. Я думав, що то землетрус почався, а це, виявляється, машини їдуть», – розповідає про потік авто житель Мошнів Олександр Чередник.

За три години, поки селяни стримували рух, на трасі вишикувалася майже сотня автівок. Звільнити дорогу не вимагали – водії навіть підтримували мітингарів. До протестувальників приїхали керівники служби автомобільних доріг. Чи змогли домовитися про ремонт шляхів – дізнайтеся в сюжеті: