Атлантичний циклон, що відійшов на схід, влився у циклонічну депресію над уралом, організоване ним великомасштабне переміщення повітря на північні румбі відкриває у нашому регіону зимовий сезон.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Над Скандинавією у холодному повітрі починає формуватися антициклон, який поступово буде збільшуватися у розмірах та відтіснить на південь траєкторію руху циклонів. А в холодну пору року такий процес завжди призводить до одного результату – зниження температури повітря.

У вихідні, 18-19 листопада, існує значна ймовірність, що атмосферні фронти із південного сходу «закинуть» на Черкащину порцію опадів у вигляді дощу та снігу. В нічні та ранкові години місцями можливе утворення снігового покриву, на дорогах ожеледиці. Температура вночі 0-2° морозу, вдень 3-5° тепла.

Із появою зимових опадів небезпечними стають дороги та тротуари, зростає загроза виникнення дорожньо-транспортних пригод. Тому учасникам дорожнього руху слід бути уважними та обережними. А водіям вже час перевзувати свої авто та переходити на зимовий стиль кермування.

За прогнозом, 20-21 листопада без істотних опадів, температура вночі 2-4° морозу, вдень 0-2° тепла.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що проєкт  «Фітнес синергія» реалізували у канівській гімназії імені Івана Франка (фото).