У приміщенні Канівської гімназії імені Івана Франка відбулося відкриття проєкту «Фітнес синергія»,  який реалізували завдяки перемозі у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» від БО «Благодійний фонд «МХП-Громаді».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

У межах проєкту соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» у гімназії з’явились відразу дві зони для заняття фітнесом та аеробікою, роздягальня з ігровою зоною для шахів, шашок та настільних ігор.

«Щиро дякую організаторам конкурсу «Час діяти, Україно!» та Канівській міській раді за натхнення та спів фінансування. А також начальнику відділу освіти Надії Голді, батькам, педагогічному колективу, за те, що в період війни вдалося зробити разом та відчути могутню синергію співпраці, яка приносить потрібний результат»,- наголосила директорка гімназії та керівниця проєкту «Фітнес синергія» Валентина Якименко.

Очільниця навчального закладу закцентувала увагу на тому, що в умовах війни участь усіх учасників освітнього процесу (дітей, батьків, вчителів, громадських організацій) у реалізації потрібного гімназії проєкту запускають формулу відновлення – інтегративну багатовимірну модель стресоподолання «BASIC Ph».

Зауважимо, до реалізації проєкту також долучилися партнери гімназії Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Громадська організація «Ла Страда -Україна».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що завдяки проєкту «Молодь – громаді» підлітки Канівщини втілили важливі починання у своїх громадах.