До кінця поточного тижня утримується нестійка з періодичними грозовими дощами погода, але із 5 червня чекаємо літній температурний фон.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Цьогорічний травень на Черкащині став найхолоднішим у XXI столітті. Стосовно опадів, то їх кількість становила 2-2,5 місячних норм. Купальний сезон так і не розпочався, температура води у Дніпрі лише +15°, це найхолодніша температура води за весь період спостережень, температура води вже була на цей час 21-23°, а у 2017 році - 26°.

На робочому тижні істотного потепління не видно – циклон «ISOLDE» (Ізольда), який затримався над Україною, буде цьому перешкоджати, до того ж обіцяє короткочасні дощі та грози всю першу половину тижня. Температура істотно не зміниться - вночі 4-9º, вдень 14-19º.
У другій половині тижня зберігаються окремі грозові дощі, але антициклон над Чорним морем зведе їх ймовірність до мінімуму, температура почне підвищуватися.

Теплу і навіть спекотну, проте ще з невеликими короткочасними дощами погоду прогнозуємо на Свято Трійці, з температурою вночі 10-15º, вдень 23-28º .

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 411 випадків захворювання на COVID-19 зафіксовано на Черкащині.