Влітку за підтримки Миронівської птахофабрики вдалось придбати нові ліжка для малят і таким чином замінити старі меблі, що того давно потребували.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Нині дошкільний заклад на літніх канікулах, але вже з вересня дітки обов’язково зможуть відчути переваги зручних сучасних ліжок.

Варто зауважити, що таке поліпшення тут не єдине – раніше, за ініціативи та участі батьків, було придбано нові килими для ігрової кімнати, а також, за підтримки місцевих депутатів, – замінено старі вікна на металопластикові тощо.

 «Ми розуміємо, що всіх питань дитсадка не можливо вирішити бюджетним коштом, адже в місті вісім садочків і в кожного свої потреби, – ділиться голова батьківського комітету групи Наталія Фендюк. – Тому гуртуємось з батьками та намагаємось щось вирішувати самостійно та залучати благодійників. Ліжка – це була наша велика й затратна потреба, тому дуже дякуємо Миронівській птахофабриці за допомогу. Це дійсно зразок відповідального бізнесу у Каневі!».

Позитивно оціннюють оновлення й педагоги групи. Так, вихователі відзначають, що ліжка не мінялися з часу відкриття садочка: «Нові ліжка для діток – це була наша мрія і вона здійснилася! Радіємо за своїх маленьких вихованців, яким тепер буде більш комфортно в садочку. Більше того, ці зручності слугуватимуть ще не одному поколінню діток».

На зображенні може бути: 8 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: меблі та спальня

На зображенні може бути: у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для потреб Таганчанського ліцею передали новий шкільний автобус (фото).