Депутати міської ради розглянуть проект звернення до Президента та нардепів, у якому пропонують переглянути позицію стосовно одностатевих стосунків та заборонити їх пропаганду.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішення до чергового засідання Канівської міської ради.

Відтак, на розгляд депутатів міської ради виносять проект рішення «Про звернення Канівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо заборони пропаганди різних видів девіантної статевої поведінки».

Дотримання цих засад  у суспільному житті вкрай необхідне для нашої держави. Особливо тепер коли перед державою Україна стоїть виклик європейської інтеграції  з обіцянкою економічного добробуту, але яка також несе небезпеку для сім’ї із своїми гендерними установками.

«23 листопада 2015 р Кабінет Міністрів України затвердив «План дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року» № 1393-р. Цей документ є дорожньою картою для адаптування українського законодавства до деяких негативних стандартів Європейського союзу.

Зокрема, план передбачає легалізацію так званого цивільного партнерства для одностатевих пар, всиновлення дітей трансґендерними людьми, впровадження у навчальний та виховний процес тем про одностатеві стосунки як норму сексуальної поведінки, проведення так званих «маршів рівності» та інших видів пропаганди гомосексуалізму за державної підтримки, надання права бути донорами крові людям із різними формами ризикованої поведінки тощо.

Також, у 2015 році Верховною Радою України були внесені зміни до Кодексу законів про працю. Головна мета цієї ініціативи – впровадити словосполучення «ґендерна ідентичність» і «сексуальна орієнтація» у національне законодавство. Таким чином, встановлюється  пряма дискримінація людей і роботодавців (у тому числі у релігійних і навчальних закладах), де неможливе працевлаштування людей, які ведуть аморальний спосіб життя або мають розлади власної психосексуальної ідентифікації», - зазначено у пояснюючій записці до проекту рішення.

Тож Канівська міська рада пропонує:

1) зберегти чинну редакцію статті 51 Конституції України, у якій декларується, що шлюб ґрунтується на вільній згоді чоловіка та жінки;

2) не допустити ухвалення закону України «Про цивільне партнерство», що передбачено п.6 статті 105 Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року; 

3)  заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури» тощо. Ухвалити Закон України «Про заборону пропаганди гомосексуалізму».

4) запровадити інститут Урядового уповноваженого з питань сім’ї. На відповідні посади призначити людей, які відомі своєю відданістю справі захисту інтересів сім’ї та моральності в українському суспільстві;

5) зупинити процес внесення змін до Конституції України та інших нормативно-правових актів в частині викривлення дефініцій сім’ї, шлюбу, батьківства, материнства й дитинства.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівців турбують методи боротьби із безпритульними тваринами.