Депутати Канівської міської ради делегували департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА функції замовника з будівництва об’єкта «Будівництво Будинку культури на 700 місць в м. Каневі по вул. Енергетиків під Шевченківський культурний центр» та надали йому згоду на проведення будівельних робіт.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Канівський міський голова Ігор Ренькас зауважив, що попри те, що замовником будівництва буде область, об’єкт залишається власністю міста. Однак, розглядається перспектива передачі будинку культури на баланс Міністерства культури та інформаційної політики.

«З цього приводу мав розмову з Міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком. Оскільки вже зараз утримання цього довгобуду є надто «накладним» для нашого бюджету. Обслуговування всього будинку культури ми просто не потягнемо, тому домовляємося  про передачу об’єкту на баланс Міністерства», - пояснив І.Ренькас.

Відзначимо, проєктом Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» №3991 від 14.08.2020 передбачена субвенція з державного бюджету обласному бюджету Черкаської області в розмірі 65 млн.грн. на будівництво Будинку культури на 700 місць в м.Каневі під Шевченківський культурний центр.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що після оголошення керівнику канівського підприємства підозри за фактом несплати податків бюджет поповнено на понад 2,8 млн грн.