На цьому тижні у Каневі відбудеться форум із безпеки дорожнього руху, основна мета якого – сформувати культуру поведінки пішоходів серед дітей різних вікових категорій.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.

До участі у заході запрошують представників ЗМІ , департаменту освіти, промислової еліти міста , представників (керівників, інженерів з безпеки перевезень) автоперевізників.

Відтак, під час форуму спікери планують обговорити ситуацію із пасажирськими та вантажними перевезеннями на Черкащині, презентувати проект «Свідомі пішоходи»,  провести профілактичні заходи для перевізників та інструктажі із безпеки дорожнього руху.

Організатори закликають об’єднати  представників громади, органів місцевого самоврядування, поліції, педагогів та молоді задля зниження кількості дорожньо-транспортних пригод, зокрема з вини та за участі дітей, забезпечення сприяння з боку населення у виконанні поліцією превентивної діяльності для формування стійких знань Правил дорожнього руху, формування культури поведінки пішоходів серед дітей різних вікових категорій.

Кожен учасник може взяти із собою електронний носій (флешка) і отримати набір відео з безпеки руху для подальшого використання при проведенні інструктажів, профілактичної роботи.

Кожен учасник отримає сертифікат. Захід відбудеться 16 серпня. Із 10.30 розпочнеться реєстрація учасників.

Контактна особа:

Сіріченко Валентина Олексіївна - valentina_ssrschenko@ukr.net ,+38097-385-5005.

Загроцька Антоніна Віталіївна, pr.bezpeka@gmail.com, +38067 446 07 12

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі проведуть форум для активних містян.