Проблеми із виплатою заробітних плат педагогам, забезпечення ліками хворих на діабет та річні досягнення обговорив Канівський міський голова із містянами під час річного звіту.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішення до чергового засідання Канівської міської ради.
На вихідних міський голова звітувався про річну роботу перед канівцями, а тепер його звіт виносять і на розгляд депутатів Канівської міської ради на черговому сесійному засіданні.
У своєму звіті міський голова наголошує, що цей рік відзначився тим, що після прийняття Верховною Радою Бюджету 2018 року в грудні 2017 року стало очевидним, що вже з початком відпускної кампанії в педагогічних колективах шкіл виникнуть проблеми з виплатою заробітної плати.
«Нажаль, відкритого діалогу з профільними Міністерствами України, які повинні були б забезпечити педагогів належним фінансуванням у нас не відбулося. Наголошу на тому, що не з нашої вини. Спочатку були запевнення, що в серпні шляхом перерозподілу державної субвенції місту виділять додатковий фінансовий ресурс, який допоможе вирівняти ситуацію. Потім з’явились спроби чиновників виконавчих органів держави звинуватити міську владу у виникненні проблеми. Це викликало ще більшу соціальну напругу та привело освітян до проведення акцій протесту з перекриттям доріг», - зауважив Ігор Ренькас.
Одним із ключових досягнень за поточний рік Ігор Ренькас вважає й те, що для безперебійного забезпечення хворих діабетом необхідними ліками із міського бюджету було виділено майже 1 млн.грн.
Важливим досягненням у Каневі стало також запровадження та реалізація громадського бюджету, у межах якого вдалося реалізувати низку проектів.
Водночас Ігор Ренькас відзначає, що досить часто він надто емоційно реагував на невирішені водночас проблеми, однак з часом усвідомлював, що потреби і можливості не завжди співпадають.
Також міський голова відзначає, що на особистих прийомах у нього побувало майже 600 осіб, а на адресу міського голови надійшло майже 700 звернень. Збільшилась й кількість звернень на Урядову «гарячу лінію» - майже 120.
У сфері співпраці із учасникам АТО протягом цього року спостерігаються позитивні зрушення. Так, було виділено двохкімнатну квартиру для сім’ї учасника бойових дій Дядюна О. І. та 300 тис. грн. для Бодасяна Р. Б., який придбав квартиру у Каневі.
Окрім цього за 10 місяців 2018 року передано у власність земельні ділянки 8-ми учасникам АТО, для семи учасників АТО надано дозвіл на розробку землевпорядної документації.
Також міський голова наголосив, що цього року було залучено рекордну суму на капітальні видатки по відділу освіти, яка склала майже 7 млн.грн. Відповідні кошти були направлені на поліпшення матеріально-технічної бази та проведення капітальних ремонтів освітянських закладів, зокрема у ЗОШ №1 завершено заміну вікон і дверей на металопластикові, за сприянням канівського нардепа Владислава Голуба у ЗОШ №6 замінено майже половину площі вікон, здійснено капітальний ремонт спортивного залу ЗОШ №4 з облаштування рекуперації повітря та встановлення енергоощадного освітлення. До того ж близько 1,5 млн. грн. виділено з міського бюджету на поточні ремонти приміщень і корпусів шкіл і дитячих садочків.
Відзначимо, що Ігор Ренькас обіймає посаду Канівського міського голови із травня 2014 року.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що голова райради на черговій сесії звітуватиметься про роботу.
Фото - сторінка Канівського міського відділу освіти у Facebook
Було кумедно – звиздець не за горами.
Увесь час уявляв місто Канів у образі доєної корови – для кола обраних та недоторканих.
Путін не може не напасти на цю країну – його гучно кличуть сюди – АДИН народ – идиоты и дороги.
****
Гамалій почав співати пісню про головне, – вбиватися з горя щодо місцевих собак.
Аде чомусь забув, що згідно саме його слів – що у місті Канів , Ренькас та компанія, місцеві депутати – вбивають підприємництво та його основну складову – конкуренцію.
Забув нагадати, що у місті є підприємці, дохід яких на 90 відсотків зав’язаний з міською радою, та які виконують без будь-якого конкурсу левову частину робіт від міської ради.
Докладніше
https://www.facebook.com/kaniv.mo.svoboda/posts/1944138715860654
Скорина О.І. набрав повну лопату банюки та кинув у бік Києва – не має грошей освітянам – саме там винні.
А те, що саме ці освітяни та Ренькас саме ці гроші розтринькали на різного роду ремонти, які проводили без будь-якого конкурсу – про це він якось забув згадати.
Та з урахуванням того, наприклад, що 25 лавок на березі Дніправ обійшлися бюджету по 2 тис.грн. – кожна, при їх собівартості у 350 грн. – можно цілком вірогідно здогадуватися кому у Каневі жити гарно та затишно.
В черговий раз порадував Скорина О.І. своєю розповіддю про те, як вони з Ренькасом у 2014 році влаштували такий собі Донецький аеропорт у Каневі, та врятували Україну.
Але як вони кликали Путіна у 2012 році – коли приймали рішення щодо розпилу землі громади – справа Дніпрових садів – про це він в черговий раз забув нагадати.
Виступаючий Атошнік взагалі порадував – особисто я нічого не зрозумів з його виступу та звернувся за допомогою до людини, що сиділа поряд.
Учасник АТО, який сидів поряд зі мною прокоментував це так – глибоко лизнув.
Если кратко , то очевидным есть то, что Канев – это город русской славы, оплот русского мира и его надежда.
Ренькас не соромлячись розповідає всим і кожному, що нам з путіним потрібно цілуватись!!! Про, що далі можливо розмовляти з таким міським головою?
Я дивлюсь, що без Огородніка тепер ніяке дійство не проходить в місті. Тягає його Ткаченко всюди, діяч (((((
А чому мер не набрався хоробрості та не звільнив Голду прямо під час звіту