Під час апаратної наради у Канівській міській раді обговорили якість очищення від снігу доріг та тротуарів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Дороги як не як почищені. Транспорт ходить, але тротуари? Навіть центральна частина міста нечищена. Мене нинішня ситуація не влаштовує! Що це за стежечки до магазинів та установ? Так не годиться! Залучайте за потреби техніку інших підприємств та приватних підприємців, як ми це робимо зазвичай, але площі, тротуари, дороги - все має бути почищено і посипано піщано-соляною сумішшю!», - зауважив Ігор Ренькас.

Також голова зауважив, що приватні підприємці - власники магазинів та інших закладів, які відповідають за прилеглу територію, також погано чистять від снігу тротуари.  

«Якщо вони не справляються самостійно, хай звертаються до комунальників, але ми всі разом маємо забезпечити нормальні умови для водіїв та пішоходів», - резюмував міський голова.

Відповідно до «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Каневі» підприємства, організації і установи, власники магазинів та інших закладів, які ведуть підприємницьку діяльність зобов’язані своєчасно прибирати сніг, зрубувати лід та посипати піском свою прилеглу територію.

Забороняється:

- переміщати на проїзну частину магістралей, вулиць сніг, зібраний з пішохідних доріжок внутріквартальних проїздів, дворових територій, територій підприємств, організацій, будівельних майданчиків, тимчасових об’єктів обслуговування населення;

- застосовувати технічну сіль в якості протиожеледного реагенту на тротуарах, посадкових майданчиках зупинок міського пасажирського транспорту, у парках, скверах, дворах і в інших пішохідних і зелених зонах;

- перекидати і збирати забруднений і засолений сніг, а також відкол льоду на газони, квітники й інші зелені насадження.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою тягне за собою адміністративну відповідальність. Згідно з статею 152 Адміністративного кодексу України, на громадян-суб'єктів підприємницької діяльності накладається штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що через ускладнення погодних умов школярів можуть перевести на дистанційне навчання.