Сьогодні зранку за Каневом, на проміжку дороги Литвинець-Довжик, сталося чергове ДТП, внаслідок якого є загиблі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу поліції.

Зокрема, працівники канівської поліції телефоном повідомили журналістам «Kanos», що наразі на місце події виїхала група та безпосередньо начальник поліції Олександр Штейман.

По їх інформації, поки група на чолі із керівником поліції не повернулися з місця пригоди, працівники не можуть надавати офіційні коментарі.

Однак, за неофіційною інформацією стало відомо, що внаслідок ДТП загинула одна людина і 7 госпіталізовано до Канівської ЦРЛ.

Станом на 10.56, за інформацію головного лікаря Канівської ЦРЛ Віри Шаповник, наразі у їх медичний заклад доставлено 7 постраждалих. Загалом всі вони мають травми легкого та середнього ступеня тяжкості. Всі постраждалі проходять необхідні обстеження та отримують допомогу.

11.38 - Як вдалося з'ясувати журналістам «Kanos» у коментарі з начальником Канівського відділу УМВС Олександром Штейманом, який повернувся з місця ДТП, за попередніми результатами, аварія відбулася внаслідок того, що 24-річна жінка, яка знаходилася за кермом автомобіля Skoda, порушила правила дорожнього руху та зіткнулась з маршрутним автобусом «Еталон», який рухався за маршрутом «Канів – Черкаси».

Водійка автомобіля Skoda загинула на місці пригоди. Наразі на місці аварії працює слідчо-оперативна група із Черкас.