Канівський міський голова Ігор Ренькас дав доручення керівнику КП «Управління ВКГ» Олександру Архипову проінспектувати приватний сектор на наявність встановлених лічильників та зафіксувати випадки порушення раціонального використання питної води.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Якщо зараз створити комісію і перевірити приватний сектор, то можна побачити цікаву картину нецільового використання питної води для присадибних ділянок. До слова, яку ми «піднімаємо» з підземних джерел», - підкреслив Ігор Ренькас.

Із початком весняно-літнього сезону споживання води приватним сектором значно збільшується, адже власники присадибних ділянок використовують її для поливу городів, клумб, теплиць. Однак частина з них не має лічильників та збільшуючи споживання води, сплачує не за фактичне її використання, а за середньою нормою. Недоотримання значних коштів лягає на плечі комунального підприємства «Управління ВКГ» витратами, які погіршують фінансовий стан та завдають збитків підприємству. Ще однією проблемою нераціонального використання води для поливів присадибних ділянок є те, що такі дії призводять до зниження тиску подачі води, а в деяких випадках і до повної її відсутності у мікрорайоні Костянець, по вулиці Маяковського та інших районах Канева.

Тож міський голова закликає усіх жителів Канівської міської територіальної громади (споживачів питного водопостачання) раціонально та економно використовувати питну воду лише для задоволення питних, фізіологічних, санітарно-гігієнічних та побутових потреб, не витрачати її на полив городів, парників, садів, газонів тощо.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що КП «Теплові мережі» планують на чверть підняти тарифи на теплову енергію.