Ігор Ренькас дав розпорядження провести розслідування та з’ясувати всі деталі конфлікту між родиною загиблого АТОвця та керівництвом комунального підприємства «Авто-ріка».

Про це в ексклюзивному коментарі повідомив журналістам «Kanos» міський голова Ігор Ренькас.

Наразі очільник Канева поспілкувався із сторонами конфлікту, однак якихось певних дій чи адміністративних покарань застосовано не було.

Відтак міський голова звернувся до очільника канівського відділення поліції Сергія Ждана із проханням посприяти у проведенні розслідування та з’ясувати  деталі конфлікту.

Стосовно звинувачень у тому, що очільник комунального підприємства «Авто-ріка» Богдан Припіяло вимагав якісь додаткові кошти, Ігор Ренькас зауважив, що директор підприємства абсолютно спростовує цю інформацію. Однак певні проблеми у співпраці між адміністрацією «Авто-ріки» та приватним підприємцем виникли через затримку в оплаті за оренду та відповідність дозволів.

Зважаючи на це, Ігор Олександрович доручив провести службове розслідування із залученням правоохоронців і вже за його підсумками буде ухвалене рішення стосовно покарання винних в інциденті.