Депутати Канівської районної ради затвердили програму «Вчитель Канівщини на 2017-2020 роки», головна мета якої – підтримати молодих педагогів та модернізувати систему освіти.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На останньому сесійному засіданні Канівської районної ради депутати підтримали ухвалення програми «Вчитель Канівщини на 2017-2020 роки».

Так, у межах реалізації затвердженої програми передбачається впровадження системи підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів та органів управління освітою, впроваджувати нові механізми взаємодії із вищими педагогічними навчальними закладами, систематично проводити моніторинг якості підготовки педагогічних працівників.

Окрім цього у програмі передбачена забезпечення прийняття участі у щорічній виставці інноваційних педагогічних технологій та авторських програм та створити умови для впровадження інклюзивної освіти у районі для дітей із особливими освітніми потребами.

Що стосується молодих вчителів, то у програмі заплановано брати участь у впровадженні механізму перепідготовки педагогічних працівників за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів із метою опанування ними гостродефіцитних педагогічних спеціальностей.

Також для випускників вищих навчальних закладів, які вперше призначаються на роботу у сільські школи Канівщини, із районного бюджету будуть надавати грошову допомогу. Так, за інформацією очільниці відділу освіти Канівської РДА Анни Бабенко, протягом цього року вже було виплачено грошову допомогу у розмірі 5 тис.грн. чотирьом молодим вчителям.