У розпорядженні міського голови оприлюднили анонс заходів, які відбудуться у Каневі із нагоди новорічних та різдвяних свят.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані розпорядження Канівського міського голови.

26 грудня о 10.00 та 13.00 у Міському будинку культури відбудеться новорічна вистава для дітей, а о 14.30 – ранок для дітей із обмеженими фізичними можливостями.

27 грудня о 15.00 у Міському будинку культури проведуть новорічний ранок для дітей працівників Канівської ГЕС.

28 грудня із 8.15 у залі засідань відбудуться святкові вітання із новорічними святами організацій та підприємств міста, а о 13.00 у Міському будинку культури проведуть новорічний ранок для дітей працівників ПрАТ «Миронівська птахофабрика». У цей же день о 18.00 у фойє будинку культури відбудеться новорічний танцювальний вечір.

У новорічну ніч о 02.00 біля центральної ялинки Канева відбудеться загальноміське вітання із Новим роком та святкова дискотека.

2 та 4 січня у Міському будинку культури о 12.00 стартуватиме показ мультиплікаційних фільмів, а о 18.00 – художніх фільмів. 3 та 5 січня об 11.00 біля центральної ялинки міста проведуть новорічну дитячу ігрову програму, а о 12.00  відбудеться показ мультфільмів у кінотеатрі.

8 січня об 11.00 у канівському центрі культури і мистецтв проведуть новорчіно-різдвяну казку, 12 січня у фойє міського будинку культури відбудуться різдвяні вітання «Коляда понад святом мандрує».

13 січня зразковий дитячий колектив естрадної пісні «Невгамовні» візьме участь в обласному фестивалі «Щедрий вечір, добрий вечір, мати Україно!».

14 січня із 9.00  підприємства та організації міста відвідають із святковими щедрівками вихованці Дитячої школи мистецтв. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що стало відомо, коли відкриють центральну ялинку у Каневі.