Майже у 30 років пан Сергій отримав свій перший паспорт громадянина України. Нині чоловік проживає на Драбівщині, народився на Харківщині та деякий час перебував на Рівненщині.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Міграційної служби Черкаської області.

Щоб оформити паспорт Сергію, працівники Драбівського сектору Управління ДМС у Черкаській області ознайомилися з біографією чоловіка та провели процедуру встановлення особи. Цю процедуру здійснюють при оформленні особі паспорта вперше після досягнення 18-річного віку.

Із 1 листопада 2016 року законодавство зобов’язує кожного громадянина України, який досяг 14-річного віку, отримати паспорт. У випадку Сергія, перший паспорт громадянина України він повинен був отримати ще у 16 років. Проте пояснює, що не мав нагальної потреби стати власником головного документа українця. А от у 29 років без паспорта громадянина України офіційно працевлаштуватися не вдалося, тому і звернувся за допомогою до Міграційної служби.

Очікувати документ довелося майже два місяці, саме стільки може тривати проведення процедури встановлення особи. А 1 вересня вже тримав у руках виготовлений біометричний документ.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що чотирьох громадян рф, яких виявили на Черкащині, міграційники примусово повертають додому.