Мати більш як тиждень не поверталася до півторарічного сина. Дитину, без засобів харчування та гігієни, вона полишила на бабусю, а сама поїхала в інше місто.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

До поліцейського офіцера Віталія Степанця звернулася жителька Степанецької громади. Вона розказала, що її 22-річна донька більш як тиждень не повертається додому.

Молода жінка залишила на бабусю півторарічну дитину обіцяючи через день забрати, а сама поїхала в інше місто. Лишивши сина, який потребував догляду та лікування, мати до того ж не забезпечила його засобами харчування та гігієни на час своєї відсутності. Згодом жінка взагалі перестала відповідати на дзвінки та повідомлення від своєї матері, яка просила доньку повернутися до дитини.

Поліцейський офіцер громади розшукав жінку. Вона сказала йому, що додому не їхала через відсутність пального на дорогу й більш як тиждень виручала знайомого по господарству. Далі з матір’ю спілкувалися соціальні служби, а також староста села.

У результаті на громадянку склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). Наразі матеріали направлені до суду для прийняття рішення.

Возможно, это изображение 3 человека и текст

Возможно, это изображение 4 человека и текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що матір, 5-місячне немовля якої загинуло через потрапляння в її організм алкоголю, судитимуть на Черкащині.