Завдяки зарахуванню Канева до «помаранчевої» зони, із 28 вересня у місті запровадили низку послаблень карантинних обмежень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Зарахування Канева до «помаранчевої» зони дає можливість послабити ці обмеження, а саме:

- з 00.00 год. 28 вересня - відновити рух загальноміського транспорту (автобуси) за маршрутами № 1, 2, 4, 5. Перевезення пасажирів здійснювати в кількості не більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно, здійснює дезінфекцію транспортного засобу не менше одного разу на добу.

- з 00.00 год. 28 вересня - відновити роботу комунального підприємства «Авто-ріка».

- з 00.00 год. 28 вересня - дозволити на території Канівської ОТГ з дотриманням всіх протиепідемічних вимог: відвідування закладів освіти здобувачами освіти та персоналом закладу освіти (дитячі садочки, школи, коледжі, ВПУ); дитячої школи мистецтв; КУ «Канівський інклюзивно-ресурсний центр».

- з 00.00 год. 28 вересня – дозволити роботу сфери торгівлі та побутового обслуговування громадян (не більше однієї особи на 10 кв. метрів вільної торгівельної площі);

- з 00.00 год. 28 вересня - дозволити діяльність спортивних залів, фітнес-центрів з прийманням відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення;

- з 00.00 год. 28 вересня  – дозволити проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю не більше як 220 осіб та не більше однієї особи на 10 кв. метрів площі будівлі або території;

- з 00.00 год. 28 вересня – дозволити відновити діяльність готелів;

- з 00.00 год. 28 вересня – дозволити діяльність з надання послуг громадського харчування із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу та не більше 4 осіб за одним столиком (на вході до закладу, де встановлено обмеження щодо максимальної кількості осіб залежно від площі, розміщуються інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів). Організатор заходу, власник закладу, який приймає відвідувачів, зобов’язаний контролювати їх кількість та обмежити доступ у разі перевищення допустимої кількості відвідувачів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу на Канівщині захворіло 11 осіб, зокрема й одна дитина.