Із нагоди відзначення 60-річчя із дня заснування ДП «Канівське лісове господарство» та у межах акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» було висаджено пам’ятний фруктовий сад.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Участь у висаджуванні дерев взяв заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, який перебував того дня на Черкащині з робочим візитом. Долучилися до акції перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, канівські лісівники. Під час заходу учні Канівського шкільного лісництва – школярі Канівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів – продемонстрували лісовий флешмоб.

Лісівники, посадовці разом з юними помічниками висадили шістдесят дерев – яблуні, груші, сливи, черешні, абрикоси.

«Приємно, що на землі великого Кобзаря Тараса Шевченка буде зростати пам’ятний садок, який ми висадили спільно. Всеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” активно підтримана громадськістю у всіх областях України. До висаджування лісів, зелених насаджень долучилися учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій місцевих органів виконавчої влади  та самоврядування, депутати, журналісти – загалом понад 30 тисяч осіб», – наголосив заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар.

Подякував Володимир Бондар учням шкільного лісництва, що долучаються до природничих заходів лісівників та зазначив, що у майбутньому діти зможуть безпосередньо скористатися плодами своєї праці.

Як зауважив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, Канівський лісгосп стабільно та успішно працює, виконуючи усі лісогосподарські та фінансово-економічні зобов’язання. Цьогоріч на підприємстві відновлення лісів проведено на площі майже 80 гектарів.

«Сьогоднішній захід – це вже фінальний акорд та своєрідне підбиття підсумків лісокультурної кампанії на Черкащині. Загалом у державному лісовому фонді області  цієї весни створено лісових культур на площі 1062,7 гектарів, в тому числі шляхом лісорозведення – 31,4 га. Крім того, проведено сприяння природному поновленню на площі 143,6 гектарів. Цієї весни ліси відтворено на площі майже 1206,3 гектара. Виконано план з висівання лісових розсадників – засіяно майже 10 гектарів», – підкреслив головний лісівник Черкащини.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські школярі отримували практичні знання у Михайлівському лісництві.