Слідчі слідчого управління ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу УСР в Черкаській області виявили ряд підприємств, які працювали на країну агресора. Загальна сума активів яких становить понад 17 млн. грн.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Одноособовим власником підприємства із статутним фондом 16,5 млн. грн. є громадянин рф також він має частки ще у двох українських підприємствах із статутними фондами на суму майже 890 тис. грн.

Зазначені українські підприємства упродовж 2016-2021 років активно співпрацювали із суб’єктами господарювання на території країни-агресора та здійснювали грошові перекази підприємствам, розташованим на території росії, власником яких є вказана вище особа.

Як з’ясували слідчі ці російські підприємства виконували замовлення для оборонпрому російської федерації з вироблення зброї, її частин та боєприпасів до неї.

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури здійснюється кримінальне провадження за ч. 3 ст. 110-2 (Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) КК України.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що правоохоронці застосували зброю, щоб зупинити 45-річного водія у стані алкогольного сп’яніння.