Близько 18-ї вечора надійшов виклик, що у селі Софіївка Черкаського району, за школою блискавка вдарила в дерево, під яким знаходилось троє людей. До місця події терміново виїхали три бригади екстренки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сюжету «СТБ».

Як з’ясувалось, всі троє людей відпочивали біля водойми і коли почалася сильна гроза – сховалися під дерево. На місці медики виявили, що від ураження блискавки загинув 23-річний хлопець та жінка близько 55-ти років. Ще одну 46-річну жінку медики екстренки, після надання невідкладної допомоги, зараз госпіталізують в Третю черкаську міську лікарню з електротравмою після ураження блискавкою. Жінка перебуває в свідомості.

 «Вони вийшли з машини, бо там було багато людей, і стали під березою. Блискавка там їх і вбила. Кору дерева на 25 метрів розкидало», — розповів чоловік загиблої жінки Яків Походенко.

Після удару громовиці вижила лише 46-річна жінка, нині вона в лікарні. Неврологиня Ярослава Коберник однією з перших прибігла на місце трагедії і до приїзду «швидкої» саме вона надавала допомогу постраждалій. Дружина загиблого 23-річного Ігоря весь час просила допомогти її чоловікові, та врятувати його не змогли. У подружжя місяць тому народилася дитина.

На зображенні може бути: природа, дерево, трава та водойма

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що після вживання в’яленої риби 74-річний житель Черкащини захворів на ботулізм.