У випадку, коли дитина не відвідувала навчальний заклад не більше 10 днів, не обов’язково надавати довідку від лікаря – достатньо письмової пояснюючої записки від батьків.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із посту Олега Стадника у Facebook.

Директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник нагадав батькам та іншим особам, які піклуються про дітей, що підтвердити поважну причину відсутності дитини в школі (через хворобу) можна не тільки довідкою від лікаря, а й письмовим поясненням.

«Хочу нагадати всім вам ще раз, що Кабінет міністрів України ще в 2017 році прийняв Постанову за № 684, в якій поважною причиною відсутності дитини в школі є два документальних свідчення,які мають рівну юридичну силу і прописані через "або". Або довідка від лікаря про хворобу дитини або письмове пояснення батьків про причину відсутності дитини.

Безумовно, коли дитина має перелом, їй наклали гіпс і вона має рекомендації на подальший період від травматолога- це довідка від лікаря. Але коли дитини не було не більше 10 днів, наприклад по простуді, тоді достатньо письмового пояснення батьків.Я вважаю, що одужуючу дитину вести на прийом до лікаря, бути в очікуванні прийому заради папірця- звичайно можна, якщо більше не має чим розважитись. Тож пропоную скористатись преференціями Кабміну і працювати на благо сім"ї, не ходити даремно по коридорах лікувальних установ», - зауважив у своєму пості Олег Стадник.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  на реалізацію програми «Доступні ліки» на Канівщині виділено понад 1 млн.грн.