Головний державний інспектор Управління Василь Штанько провів позапланову перевірку Комунального некомерційного підприємства «Катеринопільська центральна районна лікарня». Перевірки медичних установ проводяться на виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 25 травня 2020 року №20930/1/1-20 та окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці Ігоря Дегнери.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління Держпраці у Черкаській області.

Позапланову перевірку проведено з метою контролю за своєчасністю подання повідомлень про кожний встановлений факт інфікування медичних працівників гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та контролю за своєчасністю та об’єктивністю проведення розслідувань професійних захворювань медичних працівників, інфікованих гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Під час проведення позапланової перевірки у закладі охорони здоров’я виявлено 8 порушень вимог законодавства, про що складено акт перевірки та видано припис про усунення виявлених порушень. Керівника закладу попереджено про відповідальність у разі невиконання вимог припису.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що на Черкащині шахраю, який ошукав пенсіонерку на 125 тис.грн., повідомлено про підозру.