За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом фінансування громадянином російської федерації дій, спрямованих на зміну меж території та державного кордону (ч. 1 ст. 110-2 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

 Прокурор звернувся до суду із клопотанням про накладення арешту на нерухоме майно та корпоративні права низки підприємств, які розташовані у місті Черкаси, засновником і кінцевим  бенефіціаром яких є громадянин країни-агресора.

У суді прокурор довів необхідність у забороні відчуження корпоративних прав та нерухомого майна підприємств, які належать представнику російського бізнесу.

Судом накладено арешт на корпоративні права підприємства на 9 млн 143 тис грн, а також на нерухоме майно, загальною вартістю майже 7,5 млн грн.

Наразі вирішується питання про передачу вказаного майна в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що СБУ викрила масштабні схеми ухилення від військової служби, організовані на Черкащині (фото).