За неповний рік у Черкаському районі запустили виробництво з ремонту залізничних вагонів і створили понад сотню нових робочих місць.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

Ознайомився з роботою підприємства, яке є частиною великої української логістичної компанії, заступник очільника області Олександр Турченяк. Натепер воно обслуговує потреби корпорації. Утім у планах керівництва підприємства, яке зареєстроване на Черкащині, розширювати коло клієнтів.

«Розвиток свого підприємства ми розпочали з листопада минулого року, однак запустили виробничі потужності уже після початку вторгнення. Зараз ми оновлюємо обладнання, закуповуємо нове. Плануємо збільшувати штат робітників, маємо конкурентну зарплатню», – розповів директор виробництва Олексій Мальковський

Як зауважив заступник очільника Черкащини, комфортне бізнес-середовище є одним із пріоритетів обласної влади. 

«Для нас важливо забезпечити комфортні умови роботи на Черкащині для підприємців, бути з ними в постійній комунікації. Адже йдеться про економічну стабільність регіону та країни в цілому. Завдяки нашим ЗСУ ми маємо змогу тримати економічний фронт. Водночас підприємці нашої області щоденно доводять, що Черкащина – по-справжньому місце сильних. Вони не лише стабілізували роботу своїх підприємств від початку повномасштабної війни, а й розвивають їх», – відзначив Олександр Турченяк.

Наразі на Черкащину вже релокувалися 38 підприємств із регіонів, де тривають бойові дії. Ще 6 – у процесі переміщення своїх потужностей. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Черкащину із робочим візитом відвідала Віцепрем’єрка Ірина Верещук (фото).