Представники Громадської організації «Нескорені» звернулися до виконавчого комітету Канівської міської ради щодо забезпечення належної організації церемонії прощання із загиблими військовими.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ГО Канівська спілка учасників АТО Нескорені.

«В останній час під час проведення в останню путь наших героїв-земляків в Каневі все менше і менше приходить наших жителів віддати шану герою та провести його в останню путь.

Це не повага до наших захисників, які ціною свого життя захистили нашу державу- Україну від російської навали.

З метою вшанування пам'яті наших героїв-захисників вважаємо за необхідне розглянути на виконавчому комітеті наступне звернення:

 

  1. Зобов’язати міського голову в день поховання наших захисників оголосити днем жалоби в Канівській ОТГ.
  2. Приспустити в цей день державні прапори в усіх установах та організаціях м.Канева.
  3. Повідомити всі заклади громадського харчування та інші установи про заборону використання музики та проведення багатолюдних заходів в день жалоби.
  4. У зв’язку з численними зверненнями громадян Канева про відсутність супроводу поліцейського авто під час руху на кладовище, зобов’язати організувати супровід жалобної процесії автомобілем швидкої допомоги та поліцейським автомобілем.

Дана пропозиція обговорена членами правління ГО НЕСКОРЕНІ та одноголосно прийнята», - зазначено у зверненні очільника ГО «Нескорені» Варлама Стуруа.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Veteran Hub PATRIOT почав працювати у Каневі (фото).