Служби безпеки України повідомила про підозри 3-м мешканцям Черкаської області, які вели активну прокремлівську пропаганду.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Управління СБУ у Черкаській області.

Черговою прихильницею загарбницької путінської політики виявилася мешканка Канева. У своїх репостах та публікаціях в соцмережах жінка повністю схвалювала дії російських окупантів та не визнавала збройної агресії рф. Крім цього, неодноразово поширювала фотоматеріали із злочинною символікою та радянськими стягами.

За даними досудового слідства, черговим пропагандистом є уродженець Луганщини, який в 2014 році, тікаючи від війни, переїхав на територію Уманського району. Пропагандистську діяльність активно проводив в заборонених соцмережах - «Однокласниках». Він поширював власні публікації та репости, де співчував російським «асвабадітєлям», відкрито підтримував дії загарбників та вихваляв успіхи так званої «денацифікації».

Ще одною ворожою пропагандисткою виявилася мешканка селища на Уманщині. Жінка поширювала інформатеріали, в яких виправдовувала злочинні дії окупантів, натомість сумувала за втратами рашистів. Також, активно підтримувала окупацію міст України, зокрема раділа тимчасовому захопленню російськими військовими Мелітополя.

У результаті проведеної низки обшуків за місцем проживання пропагандистів було вилучено: комп’ютерну техніку; мобільні телефони з доказами протиправної діяльності.

Слідчі СБУ повідомили 3-м зловмисникам про підозри за ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, у приміщенні та текст «сбу служба безпеки украйни»

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, у приміщенні та текст «сбу служба безпеки украйни»

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутату міськради на Черкащині оголосили підозру за незаконне зберігання зброї.