Чотирилапі помічники поліцейських розкривають сотні злочинів, без утоми йдучи по сліду зловмисників. Вони допомагають вибухотехнікам, оперативникам, працівникам КОРД та батальйону поліції особливого призначення.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області. 

Знайти зниклу людину, виявити вибухівку, зброю та наркотики – це основні завдання, які професійно виконують вихованці кінологічного центру ГУНП в Черкаській області.

«Пошук наркотиків під час обшуку, огляд транспорту на наявність заборонених речей справа не проста. Без гострого нюху та вмілої дресури тут не обійтися. Найкраще з цим справляється ротвейлер Титан», - розповідає заступник кінологічного центру майор поліції Євген Коваленко.

Минулого тижня гарний результат дав Титан у Шполі, коли під час обшуку виявив наркотиків на суму більш як мільйон гривень, пишається своїм вихованцем Євген Коваленко.

«На будь-який виклик, що пов’язаний з наркотиками я виїжджаю зазвичай з Титаном. Тому що впевнений, якщо на місці злочину є заборонені речі, він їх обов’язково знайде», - каже Євген.

За кожним результативним виїздом на виклик прихована клопітка та систематична робота як інспектора-кінолога, так і його чотирилапого напарника, які щодня виходять на маршрути патрулювання задля забезпечення публічного порядку та безпеки на Черкащині.

На зображенні може бути: 1 особа, собака та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Черкасах на СТО виникла стрілянина – потерпілого госпіталізували.