За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 10 осіб, 8 з яких діяли у складі організованої групи, за фактом незаконного придбання, виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту і збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1, ч. 2 ст. 204 КК України), а також незаконного використання знаків для товарів і послуг (ч. 2, ч. 3 ст. 229 КК України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, обвинувачені незаконно виготовляли та реалізовували алкогольні напої різного виду – так звані «горілку» та «коньяк» у пластиковій 5-ти та 10-ти літровій тарі без етикеток. Крім «звичайного» алкоголю, група працювала і над розповсюдженням так званого «елітного»: виготовляли і збували під виглядом завезених з-за кордону напої під назвами «Фінляндія», «Джек Деніелс» та інших найменувань без відповідного дозволу правовласника цих торговельних марок. Підпільно виготовлений алкоголь, в тому числі і під найменуванням цих всесвітньо відомих найменувань, правопорушники упродовж року реалізовували по території всієї держави та зокрема Черкаської області.

Наразі установлено, що збитки потерпілим компаніям Brown-Forman Finland, Ltd. та Jack Daniel’s Properties Ins. становлять більше 140 тис. грн.

Діяльність організованої групи припинена працівниками обласної прокуратури спільно зі слідчими СУ ГУНП в Черкаській області та оперативними співробітниками УСР в Черкаській області ДСР НП України.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що чоловікам, які викрали термінал у Каневі, повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи.