Наразі працюють спільні мобільні групи, які здійснюють контроль за дотриманням водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів та вимог дорожніх знаків.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Патрульної поліції Черкаської області.

Для зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг, при температурних показниках повітря вище +28 С, у денну пору доби застосовується обмеження руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш, ніж 7 тонн, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

З цією метою на автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Для тимчасової стоянки транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення визначено 40 майданчиків в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутата сільради на Черкащині підозрюють у шахрайстві та підробленні документів.