Понад гектар лісу висадили у Михайлівському лісництві Канівського лісгоспу на честь учасників АТО Черкащини.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Разом із учнями Канівського шкільного лісництва лісові культури створювали начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, народний депутат України Владислав Голуб, керівництво Канівського  району, директор Канівського держлісгоспу Едуард Симоненко, директор Золотоніського лісгоспу Микола Бас, працівники державної лісової охорони.

Кожен бажаючий мав змогу спробувати різні методи садіння, а за кілька годин усі разом висадили понад сім тисяч сіянців сосни звичайної та дуба червоного.

«Дякую усім присутнім, особливо школярам, адже ми долучились до неймовірно крутого заходу, бо коли ми дбаємо про нашу природу – це архіважливо. Кожен з нас має пам’ятати, коли приходить в ліс, що його теж хтось колись висаджував і це нелегка справа, тож його потрібно берегти, адже ліс – це одне з кращих надбань нашої держави. Тож пам’ятайте, що майбутнє лісу в руках кожного з нас», – звернувся до присутніх народний депутат Владислав Голуб.

Начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко наголосив, що цьогоріч у акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» на Черкащині вже взяли участь понад 2,5 тисяч осіб, переважна більшість з них – школярі та студенти. Триватиме акція до 20 квітня – Дня довкілля в Україні. Головна робота лісівників – лісокультурна кампанія на Черкащині знаходиться на стадії завершення – вже створили майже 900 га із запланованих 1000 га лісових культур.

«Дуже приємно, що щороку все більше молоді долучається до нашої акції. Цьогоріч частину створених лісових культур присвячуємо нашим героям-військовослужбовцям, учасникам АТО. Минуть роки, а кожен з вас пам’ятатиме де висаджував ці невеликі сіянці та слідкуватиме за тим, як вони перетворилися у могутній ліс», ­– зазначив Олександр Дзюбенко.

 

 

Нагадаємо нещодавно ми писали, що вихованці шкільних лісництв долучилися до акції із висадки нових дерев на Канівщині.