Канівська районна організація ВО «Свобода» звернулася до сільського голови села Кононча з пропозицією увічнення пам'яті загиблого нещодавно на Сході України героя Івана Григоровича у назві однієї з центральних вулиць його рідного села.

Копію листа з відповідним зверненням оприлюднив на власній сторінці у Facebook депутат Канівської міської ради від ВО «Свобода» Юрій Гамалій, інформує «Kanos».

«Кілька днів тому провели в останній шлях воїна російсько-української війни, жителя села Конончі, що на Канівщині, Івана Григоровича. Він загинув у бою як герой, захищаючи нас, захищаючи Україну. Сьогодні Канівська районна організація ВО «Свобода» звернулася до сільського голови села Кононча з пропозицією про увічнення пам'яті героя у назві однієї з центральних вулиць села. Віримо на порозуміння. Герої не вмирають!», - резюмував у власному дописі депутат.

Вище згадане звернення датоване 28-м липня 2016 року і підписане головою Канівської районної партійної організації ВО «Свобода» Галиною Каретніковою.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в районі селища Мар’їнка, що на Донеччині, загинув військовослужбовець з Канівщини Іван Григорович.