Південні процеси обумовили на Черкащині аномальну теплу зиму та раннє настання метеорологічної весни, а північні процеси, які домінують наразі, загальмували темпи активного наростання тепла.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Вночі з’явилися нічні морози 3-5º, але вдень, завдяки сонцю, температура підвищується до 10-12° тепла. Таку комфортну, суху, спокійну погоду з великими добовими коливаннями температури повітря, зумовлювали антициклони, які один за одним переміщувалися зі Скандинавії на Каспій.

Завдяки активізації циклонічної діяльності, характер погоди у нашому регіоні зміниться, існує висока ймовірність, що тритижневий бездощовий період закінчиться.

Вже сьогодні погода на Черкащині буде різною - на заході області атмосферні фронти циклону «ELFI», проявлять себе дощем та мокрим снігом, на окремих ділянках доріг ожеледиця, на сході – без істотних опадів. Температура вночі 3º морозу – 2º тепла, вдень 5-7º тепла. Дискомфорту додаватиме поривчастий вітер, який посилюватиме відчуття холоду.

 У середу, 13 березня, часом невеликий мокрий сніг та дощ. Температура вночі 3º морозу – 2º тепла, вдень 1-6º тепла.

Із четверга вітри змінять свій напрямок на південно-східний, потепліє на 3-5º. Вночі близько 0º, вдень 5-10º тепла. Опадів не чекаємо.

За попередніми оцінками, найближчі вихідні очікуються комфортними.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 40-річний надзвичайник, на якого автівкою наїхала вагітна жінка, помер (фото).