Попри заборону працювати  в умовах «червоного» рівня карантину, два канівських заклади (магазин взуття, «секонд хенд»), продовжують обслуговувати покупців. За пропозицією Канівського районного управління Держпродспоживслужби Черкащини вони припинили свою роботу. За порушення карантинних заходів працівниками Національної поліції складено 2 протоколи за ст.443 КУпАП.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області.

Фахівцями Канівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області спільно з Канівським відділенням поліції Золотоніського відділу Головного управління національної поліції в Черкаській області наразі посилено контроль за дотриманням карантинних норм на території Канівської ОТГ.

З початку поточного тижня проведено 14 комісійних перевірок щодо виконання протиепідемічних та карантинних заходів, порушення виявлені  на 9-ти об’єктах.

Зокрема, у закладах продовольчої та непродовольчої торгівлі  не нанесено маркування для дотримання дистанції між відвідувачами, працівники не забезпечені засобами індивідуального захисту згідно з вимогами (захисними щитками, окулярами), відсутні дані, що підтверджують проведення температурного скринінгу персоналу, не проводиться належне вологе прибирання. За наслідками  проведених перевірок на адресу суб’єктів господарювання направлено 5 пропозицій щодо усунення виявлених порушень, складено 5 протоколів про адмінправопорушення.

З метою недопущення ускладнень санепідситуації робота Держпродспоживслужби у посиленому режимі триває.

Відзначимо, що із 5 жовтня Канів віднесено до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. У зв’язку з цим у місті на два тижні припинено навчальний процес у закладах освіти, роботу громадського транспорту, заборонено функціонування торгівельних, спортивно-розважальних закладів, об’єктів громадського харчування.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу на Канівщині виявили 49 випадків захворювання на COVID-19.