Днями на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради відбувся четвертий регіональний фестиваль із робототехніки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Учасниками фестивалю FIRST LEGO League стали понад 500 учнів, які представляють 148 команд закладів освіти Черкащини. Тема Сезону 2019-2020 «CITY SHAPER – формуй місто» була присвячена дослідженню та вирішенню проблем зростаючих мегаполісів і розбудови зручної та доступної інфраструктури для мешканців міст.

Вперше учні гуртка робототехніки (тренери Журавель Г.С., Дюміна О.І.) Канівської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 4 взяли участь у такому форматі змагань. Приємно відмітити, що свої міні-наукові проекти діти виконали взявши за основу проблеми і перспективи саме міста Канева.

Учні школи у складі команди «GIFT» (Устинов Максим, Павеліца Назарій, Бабанська Софія та Яременко Олександр) взяли участь у розділі FIRST LEGO League junior. Впевнено захистивши свій проект «GIFT PARK», для маленького міста Канева отримали відзнаку в категорії за програмування «Найбільш дружнє програмування».

В основному розділі FIRST LEGO League взяла участь команда «SUNRISE» (Пузідаров Ілля, Магда Мар'ян, Сидоренко Іван, Костюченко Коля, Верба Захар, Рябчун Вадим, Цап Андрій та капітан команди Галата Єгор). Відмітимо, що за правила змагань майже всю роботу від ідеї до створення моделі проекту мають виконувати діти, не кажучи вже про робота та його програмування. З цим наші хлопці впорались на відмінно, доводячи суддям перспективи та необхідність розбудови міста Канева. У грі роботів діти впевнено увійшли до першої половини турнірної таблиці, посівши 14 місце серед 35 команд учасників.

Приємно відзначити, що традицію з провадження гарних ідей для дітей підхопила й гімназія. І цього разу вже дві школи представляли наше місто в області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для школярів Канівщини провели екскурсію органами пробації та ювенальної превенції.