Для військовослужбовців, які підписали контракт для проходження служби у Збройних силах України, із місцевого бюджету планують і у наступному році виділити кошти на одноразову матеріальну допомогу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень на сайті Канівської міської ради.

В інформації про виконання  цільової Прогарами підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт у 2018 році  та членів їх сімей, зазначено, що станом на листопад поточного року  12 військовозобов’язаних, які  уклали контракт на проходження військової служби  в ЗСУ та проживають на території міста Канів.

Із них 9 звернулися за допомогою до Канівського ОМВК, 3 - не звертались за допомогою та одна особа повторно за 2017 рік укладено контракт проходження військової служби.

Тож, виходячи з планового завдання щодо поставки до лав ЗСУ військовослужбовців контрактної служби,  виконання становить  96%.

Тож на розгляд депутатів виносять проект рішення із продовження відповідної профільної програми, на фінансування якої у наступному році планують закласти 200 тис.грн., тобто по 10 тис.грн. одноразової матеріальної допомоги кожному військовому, який підпише контракт.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у центрі зайнятості проводять семінари для потенційних військовослужбовців.