Одним із переможців конкурсу бізнес-ідей, що його проводить Фонд «МХП – Громаді» за підтримки Миронівської птахофабрика, став проєкт «Тандир Грузинські Традиції» родини Габліані.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію МХП – Миронівська птахофабрика.

Неповторний грузинський лаваш з українським присмаком, апетитні хачапурі з сиром, кубдарі з м’ясом, по-аджарськи чи по-мегрельськи, а ще шаурма та справжні грузинські спеції - все це власноруч та з особливим теплом виготовляють у невеликій сімейній пекарні у Каневі, власниками якої є Сослан та Марина Габліані.

Сослан – етнічний грузин, який вже 12 років мешкає у Каневі. Ще більше – понад 15 років, він займається випіканням грузинського хліба, для якого сам готує, а потім руками вимішує тісто. Також чоловік власноруч побудував грузинську піч – тандир, де щодня випікає 200-300 лавашів та інші смаколики для канівчан.

Марина Габліані розповідає, що з початком війни бізнес довелося закрити. Адаптуватися ж в нових реаліях та зробити рестарт для «Грузинських традицій» вдалося завдяки участі у конкурсі «Роби своє» та підтримці МХП. Коштом гранту, що склав 100 тис. грн, родина придбала авто для розвезення продукції до замовників та торгівельних точок.

 «Питання доставки для нас було критичним. Тепер воно вирішене й ми вже думаємо про масштабування – хочемо аби справжню грузинську випічку куштували у всіх громадах Канівщини, – ділиться Марина. – У зв’язку з цим, плануємо також залучити в наш сімейний бізнес помічників для допомоги з випічкою та доставкою. А поки що наша підтримка й натхнення – діти Давид та Нонна».

«Попри все українці втілюють свої ідеї, створюють нові бізнеси чи продовжують діючі. Для нас це дуже цінно, показово й ми підтримуємо такі історії в конкурсі «Роби своє». Проєкт «Грузинські традиції» у Каневі досить унікальний і ми вітаємо його відновлення та бажання сім’ї Габліані розвиватися, виготовляти якісну смачну випічку й таким чином піклуватися про продовольчу безпеку», – зауважив керівник відділу національних проєктів Фонду «МХП – Громаді» Володимир Панченко.

Додамо, що в межах конкурсу «Роби своє» цьогоріч фонд підтримає 80 мікробізнесів у різних регіонах України на суму 7,4 млн грн. Приємно, що 6 ідей будуть реалізовані на Канівщині.

На зображенні може бути: 1 особа та ливарня

На зображенні може бути: багет та житній хліб

На зображенні може бути: 1 особа, багет та піца

На зображенні може бути: багет

На зображенні може бути: 1 особа, піца, тарт, пиріг у горщику та текст

На зображенні може бути: 3 людини, дитина та люди усміхаються

На зображенні може бути: 7 людей

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 18-річна учасниця із Канева підкорила своїм виступом тренерів «Голосу країни-13» (фото+відео).