Вчора оперативники Управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НПУ затримали депутата Канівської районної ради при спробі одержання частини неправомірної вигоди від представника одного з фермерських господарств.

Факт того, що це саме депутат Канівської районної ради журналістам «Kanos» підтвердили одразу декілька джерел, наближених як до правоохоронців, так і самого депутатського корпусу.

За попередньою інформацією, мова йде про затримання депутата районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ліліану Єщенко.

Як повідомили представники Національної поліції, обраниця вимагала від представника фермерського господарства кошти за виділення у користування земельної ділянки.

30 тисяч гривень запросила представниця депутатського корпусу за вирішення питання щодо виділення у користування земельної ділянки площею 4 га.

Під час одержання частини неправомірної вигоди 38-річну обраницю затримали поліцейські. У неї вилучено 15 тисяч гривень.

Наразі депутат затримана в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. За фактом вимагання хабара слідчим управлінням ГУНП відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.