Золотоніською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво досудовим розслідуванням кримінального провадження за фактом розтрати чужого майна, яке перебувало у віданні особи.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Досудовим розслідування встановлено, що жінка працюючи кухарем у школі, що розташована в одному із сіл Канівського району, з корисливих мотивів, переслідуючи мету розтрати ввірених їй продуктів харчування вносила до офіційних документів типової форми обліку та списання запасів бюджетних установ – меню-вимоги на видачу продуктів харчування неправдиві відомості щодо кількості дітей пільгових категорій, які отримали безкоштовне харчування в їдальні ліцею та в подальшому підписала вказані офіційні документи та передала директору для затвердження з метою списання закуплених продуктів харчування.

Внаслідок злочинних дій безпідставно списано закуплених продуктів харчування на суму майже 8 тис. грн.

На даний час вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 358 Кримінального кодексу України (складання працівником юридичної особи будь-якої форми власності, який не є службовою особою, завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення) та ч. 2 ст. 191 КК України (тобто  розтрата чужого майна, яке перебувало у віданні особи).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині поліціянти виявили посів рослин коноплі.