Хлопець перетнув кордон заради коханої, яку жодного разу не бачив. Батьки хвилювалися та просили поліцію повернути його додому.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Інцидент трапився у родині мешканців села Залізнячка Звенигородського району. До поліції звернулися батьки 17-річного юнака. Вони розказали, що їхній син навчається в Польщі. Добрий і чуйний хлопець. Ніколи з ним не виникало проблем і поведінкою батьки завжди пишалися. Та днями між ними виникло непорозуміння через незнайомку з Дніпропетровщини.

Молодий юнак познайомився з дівчиною у комп’ютерній грі. Жодного разу не бачились та спілкувалися лише через месенджер. Хлопець настільки захопився юнкою, що вирішив — для кохання нема жодних кордонів.

Він покинув навчання, втік від тимчасових опікунів, які представляють та піклуються про неповнолітніх громадян України, що перебувають в Польщі без нагляду дорослих, відповідальних за нього відповідно до польського законодавства, та поїхав до коханої.

Хлопець не виходив з батьками на зв’язок, які хвилювалися, аби з сином нічого не трапилось. Тоді вирішили просити допомоги поліції.

Неповнолітнього подали до розшуку. Орієнтування надіслали всім нарядам та постам. Протягом доби правоохоронці встановили, що хлопець перетнув кордон й автобусом прямує до міста Дніпро, де його розшукали, та повернули додому.

По приїзду ювенальні поліцейські Звенигородщини провели з юнаком профілактичну бесіду. Він обіцяв надалі не розчаровувати батьків.

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відомий комік та мандрівник Марк Куцевалов завітав до Канева (фото).