Незважаючи на високий показник захворюваності, рівень смертності пацієнтів із COVID-19 значно нижчий обласного показника.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської багатопрофільної лікарні.

Загалом рівень захворюваності на COVID-19по Україні складає 3%, по Черкаській області – 4%, а у Каневі та на території Канівського району (за колишнім адміністративний поділом) – 9,2 %. Рівень захворюваності у Каневі – найбільший у Черкаській області.

Станом на 13.01.2021 року в КНП «Канівська Багатопрофільна лікарня» надано допомогу на ковід та з підозрою ковід 418 пацієнтам, із яких виписано - 343 хворих, померли - 32 хворих, знаходяться на лікуванні - 43 хворих (на 13.01), негативних по ковід - 60 хворих.

За даними ВОЗ та інших країн з пандемією: 10% від захворівших на ковід потребують госпіталізації ( у місті Канів цей показник становить 9,25% 358 з 3872).

Із 24-ьох адміністративних міст та районів на 1-му місці по % смертності знаходиться Звенигородський район (2,5%) та м.Черкаси, Ватутіне, Городище, Жашків, Чигирин (1,7%). Канів займає 18-ту позицію (0,8%)

За даними ВОЗ та інших країн з пандемією: 2,3% від захворівших – летальні випадки ( у м. Канів цей показник становить 0,8%).

Велика кількість померлих в Каневі в абсолютних цифрах повністю співпадає з найбільшою кількістю захворівших. Якщо брати вцілому, то в Україні - захворіло 3%, а померло 1,64%; у Черкаській області - захворіло 4%, а померло 1,1%; на Канівщині - захворіло 9,2%, а померло 0,8%.

«Таким чином, Канів виглядає не так вже й на поганому місті. Надати допомогу хворим в 3 рази вище ніж в других адміністративних дільницях і мати смертність в 2 рази меншу, це ще й досягнення всієї медичної команди та влади», - зазначено у повідомленні Канівської багатопрофільної лікарні.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу на Канівщині виявили 4 нових випадки захворювання на COVID-19, зокрема й в однієї дитини.