Працівниками відділу протидії кіберзлочинам в Черкаській області, спільно з працівниками ГУНП в Черкаській області та Черкаською обласною прокуратурою викрито особу, яка в соціальних мережах вчиняла дії спрямовані на розбещення малолітніх.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Сектору комунікації поліції Черкаської області.

Органами прокуратури Черкаської області під час спільного виконання з відділом протидії кіберзлочинам в Черкаській області та ГУНП в Черкаській області запиту компетентних органів іноземної країни про надання міжнародної правової допомоги, в рамках міжнародного співробітництва, встановлено, що особа використовуючи спеціально створену фейкову сторінку в соціальній мережі знайомилася з підлітками, при спілкуванні входила в довіру, після чого вчиняла дії спрямовані на розбещення.

Правоохоронцями було встановлено ІР адресу, яку злочинець використовував для доступу до мережі Інтернет, після чого було встановлено особу, яким виявився раніше судимий за зґвалтування неповнолітньої мешканець Канівського району. 

 Під час проведення обшуку було виявлено планшет з зареєстрованими акаунтами в соціальних мережах, які останній використовував для розбещення малолітніх, також при огляді планшету було виявлено фотографії та відеозаписи з дитячої порнографією.

За результатами проведених дій в рамках міжнародного співробітництва Канівським відділом Смілянської окружної прокуратури розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 301-1 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.

На цей час тривають слідчі дії спрямовані на встановлення осіб, які могли стати жертвами зазначених злочинних дій, призначені та проводяться необхідні експертизи. За скоєне передбачено позбавлення волі до 6 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині внаслідок лобового зіткнення двох автівок загинув чоловік (фото).