До Канівського міськрайонного суду надійшло кримінальне провадження за обвинуваченням жінки у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 191 КК України (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні) та ч.2 ст. 258 КК України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Під час судового розгляду встановлено, що жінка 1961 року народження, працюючи кухарем в загальноосвітній школі Канівської районної ради, умисно вносила, до офіційних документів типової форми обліку та списання запасів бюджетних установ меню-вимоги на видачу продуктів харчування, неправдиві відомості щодо кількості дітей пільгових категорій, які отримали безкоштовне харчування в їдальні шляхом завищення кількості дітей.

По даному факту жінку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.258 КК України та виправдано за ч.1 ст.191 КК України, у зв'язку з недоведенням в її діях складу кримінального правопорушення.

За дане кримінальне правопорушення жінка отримала судимість та штраф у розмірі 50 (п’ятдесяти) неоподаткованих мінімумів доходів громадян

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянти встановили чоловіка, який пограбував манівця.